Kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne

Kuchnie klasyczne

Klasyczne meble kuchenne na wymiar wykonane przez STOKAN.

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar wykonane przez STOKAN.

Projekty

Filmy i rendery projeków kuchni wykonane przez STOKAN.

Szafy

Galeria szaf wykonanych przez STOKAN.

Kuchnie

Nasze kuchnie – zdjęcia.

Poniżej znajdują się przykładowe zdjęcia kuchni na wymiar jakie zrealizowaliśmy na przestrzeni kilku lat. Kuchnie te są tylko wybranymi przykładowymi realizacjami, spośród wielu jakie jesteśmy w stanie wykonać. Większa część zdjęć została umieszczona w nagłówku obok głównego menu. Pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie realizacje umieszczone poniżej, jak również w innych częściach strony, to meble kuchenne naszego autorstwa i na naszej stronie nie ma ani jednego zdjęcia mebli zrobionego przez inną firmę. Nie umieszczamy tutaj zdjęć które można wykupić z banków zdjęć czy ściągnąć z innych źródeł internetu. Wszystkie projekty mebli kuchennych znajdujące się na stronie także są naszego autorstwa.

REALIZACJE mebli kuchennych prezentujemy w podziale na nowoczesne meble kuchenne oraz meble kuchenne klasyczne i ich różne standardy wykonania. Czasem producenci dodają do podziału meble kuchenne stylowe (obok klasycznych). W przypadku mebli kuchennych stylowych akcentuje się tradycyjne wykonanie w kierunku mebli kuchennych rustykalnych. Rustykalne meble kuchenne u nas określamy po prostu jako meble klasyczne.

Nowoczesne meble kuchenne, często nazywane jako kuchnie futurystyczne, łączą w sobie minimalizm i prostotę w układzie. Projektowanie, cały proces powstawania i ustalania koncepcji mebli nowoczesnych, polega na upraszczaniu i wprowadzaniu wielu linii symetrii. W ten sposób powstają meble kuchenne futurystyczne.

Kuchnie Nowoczesne.

Galeria kuchni nowoczesnych ekskluzywnych

Galeria kuchni nowoczesnych typowych

Galeria kuchni nowoczesnych ekonomicznych

Galeria kuchni klasycznych drewnianych

Galeria kuchni klasycznych MDF