Ekskluzywne kuchnie nowoczesne

Kuchnie klasyczne

Klasyczne meble kuchenne na wymiar wykonane przez STOKAN.

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar wykonane przez STOKAN.

Projekty

Filmy i rendery projeków kuchni wykonane przez STOKAN.

Szafy

Galeria szaf wykonanych przez STOKAN.

Kuchnie

Dla wielu rodzin kuchnia stanowi „serce” domu lub mieszkania. Domownicy spędzają tam sporą część czasu, dlatego też powinna być ona zaprojektowana zgodnie z ich preferencjami, zachowując przy tym wysoką funkcjonalność i perfekcyjną jakość wykonania.

Kuchnie nowoczesne ekskluzywne tworzone przez firmę STOKAN łączą w sobie wszystkie cechy zapewniające innowacyjność, funkcjonalność i doskonały wygląd.
Kuchnia nowoczesna ekskluzywna, jak sama nazwa wskazuje, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Najczęściej przy tego typu meblach wykonujemy fronty lakierowane na wysoki połysk, drewniane lub fornirowane. W przypadku frontów fornirowanych możemy zaoferować szeroki wybór oklein naturalnych np. dąb, olcha, bądź egzotycznych np. bambus.

W ofercie posiadamy również tzw. okleiny modyfikowane, charakteryzujące się niepowtarzalnym wzornictwem. Oprócz nowoczesnej stylizacji, kuchnie ekskluzywne wyposażone są w wiele rozwiązań technicznych znacznie ułatwiających ich użytkowanie. Cały osprzęt wykorzystywany przy zabudowie kuchni w postaci zawiasów, uchwytów, szuflad, segregatorów szufladowych, koszy cargo, koszy Magic Corner itp. posiada wymagane atesty oraz gwarancje producentów, znanych zarówno w Polsce jak i na całym Świecie.
Oferowane przez nas meble ekskluzywne wykonujemy z materiałów bardzo wysokiej jakości, odpornych na ścieranie, wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Tworząc dla Państwa meble kuchenne ekskluzywne zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania. Wszystkie sprzęty AGD doskonale współgrają z meblami zarówno wymiarowo jak i wizualnie, co ma duże znaczenie przy efekcie końcowym wykonanej zabudowy. Do kuchni ekskluzywnych montujemy najczęściej blaty granitowe lub kompozytowe gwarantujące wieloletnie użytkowanie bez ryzyka ich uszkodzenia. Obok wysokiej odporności, blaty kamienne i kompozytowe nadają kuchni nietuzinkowy, indywidualny charakter.

Taka niepowtarzalność wykonywanych przez nas mebli kuchennych ekskluzywnych to ważna cecha szczególnie dla osób uciekających od obowiązujących standardów, ceniących swój własny styl oraz poczucie estetyki. Zaprojektowane i wykonane przez firmę Stokan kuchnie nowoczesne ekskluzywne cieszą się dużą aprobatą i uznaniem wśród klientów. Jesteśmy dumni z naszych realizacji, a dzięki wielu pozytywnym opiniom pozostajemy w czołówce firm oferujących meble na wymiar wysokiej jakości.

Zdjęcia kuchni nowoczesnych ekskluzywnych wykonanych przez STOKAN.

Miejsce montażu:Chybie
Data montażu:styczeń 2014
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:wysoki
Kuchnia nowoczesna z frontami fornirowanymi dębowymi w wybarwieniu matowym neutralnym oraz z frontami lakierowanymi w białym macie. Wszystkie uchwyty frontów szafek są frezowane więc nie widać zewnętrznie nic wystającego. Na ścianach i jako blaty wykorzystano materiał kompozytowy Montelli = przy szafkach szufladowych i na ścianie pod pochłaniaczem biały a w pozostałej części zielono-szarą mieszankę. Blat wchodzi na okno a dodatkowe półki na ścianach są fornirowane. Wszystkie dodatki, blaty i boki widoczne szafek mają 60mm. Linia szafek w tych meblach jest przesunięta do czoła blatu co jest dosyć nietypowym i rzadko stosowanym rozwiązaniem (zazwyczaj szafki są cofnięte o 20mm w stosunku do linii czoła blatu).
Miejsce montażu:Kraków
Data montażu:grudzień 2012
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:wysoki
Meble kuchenne z frontami białymi lakierowanymi w wysokim połysk oraz z blatami granitowymi star galaxy srebrny. Ciekawym rozwiązaniem w tej kuchni jest okap wysuwany z blatu.
Miejsce montażu:Kraków
Data montażu:marzec 2014
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:wysoki
Meble na wymiar wykonane w Krakowie z pogrubianymi blatami kamiennymi granitowymi nero na wysoki połysk. Fronty lakierowane na wysoki połysk są połączone z uchwytami listwowymi o prostym wzornictwie. Kuchnie na wymiar tej klasy (blaty i fronty) zazwyczaj są wyposażone w akcesoria firmy Peka, a podzespoły oparte są na mechanizmach firm Blum, Hettich lub Hafele.
Miejsce montażu:Niemcy
Data montażu:marzec 2013
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:bardzo wysoki
Cała kuchnia lakierowana (lakier biały i czarny połysk) z blatami Corian biel i czerń. Dominują skrajne i jednolite kolory. Meble zostały bardzo dobrze wyposażone i wykonane na wzór projektu niemieckiego projektanta.
Miejsce montażu:Wilkowice
Data montażu:lipiec 2013
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:wysoki
Meble kuchenne z frontami akrylux biały wysoki połysk oraz z frontami fornirowanymi fornirem teakowym. Blaty kuchenne wykonano z czarnego kamienia połyskowego. Po lewej stronie mebli na blacie stoi szafka z roletą aluminiową.
Miejsce montażu:Andrychów
Data montażu:czerwiec 2014
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:bardzo wysoki
Kuchnia w całości wykonana na wysokiej klasy systemach firmy BLUM. Fronty, boki szafek oraz półki naścienne to w głównej mierze fornir orzech amerykański o wybarwieniu neutralnym i ze słojami łączonymi. Szafki górne są z frontami lakierowanymi w połysku wg symbolu RAL 9016 (ciepła biel). Wszystkie fronty szafek mają uchwyty frezowane. Meble podświetlono profilem ledowym wpuszczanym, a na szafki wstawiono blat 6cm CORIAN biały (blat kompozytowy ciepły).
Miejsce montażu:Paryż
Data montażu:lipiec 2013
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:wysoki
Meble kuchenne z frontami beżowymi w wysokim połysku wykończone uchwytami prostymi listwowymi (uchwyty listwowe aluminiowe). Blaty tych mebli są wykonane z płyt kompozytowych ciepłych Corian. Zlew jest powieszony w wybarwieniu beżowym. Na ścianach jest szkło zielone morskie lacobel (łączone z powierzchnią inox za płytą grzewczą).
Miejsce montażu:Bielsko Biała
Data montażu:2007
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:bardzo wysoki
Blaty i ściana kuchni zalane corianem. Fronty fornirowane, wysoki poziom wyposażenia szafek.
Miejsce montażu:Kęty
Data montażu:marzec 2009
Styl kuchni:kuchnia nowoczesna
Standard kuchni:bardzo wysoki
Fronty drewniane z czereśni lakierowane na czarno, blat Corian, wykończenia aluminiowe.